GTAGames.nl gebruikt cookies

cookie wet
Voor een goede werking van GTAGames.nl dien je cookies toe te staan. Hierdoor kunnen we onder andere controleren of je bent ingelogd, statistieken bijhouden zodat we weten welke pagina's dienen worden verbeterd en gerelateerde advertenties plaatsen zodat we de rekeningen kunnen blijven betalen.
Tevens kan je dankzij cookies Grand Theft Auto filmpjes van onder andere Rockstar Games, Vimeo en YouTube bekijken en berichten delen met je vrienden via onder andere Facebook en Twitter.

Meer informatie over alle cookies en je privacy op GTAGames.nl

Springen naar inhoud

[SA] GTA: TreasureHunt


GTAGames.nl

  • Dit onderwerp is gesloten Dit onderwerp is gesloten
258 reacties op dit onderwerp

#1 Dutchy3010

Dutchy3010
  • Administrators
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Community Legend


Geplaatst: 30 augustus 2007 - 11:38

Bijgevoegd bestand  treasure_hunt_200_1_.png   6,47kB   79 downloads

GTAForum Treasurehunt



Wat is het?
Het is een wedstrijd met behulp van een speciaal hiervoor gemaakte GTA SA modificatie, met als centrale Thema: Zoeken. Niet alleen hidden packages, maar ook andere dingen of personen. Er zijn 2 soorten missies in de wedstrijd:
  • Het Zoeken van hidden packages
  • Het zoeken van andere dingen met een bepaalde opdracht erbij.
Wat heb ik nodig om mee te doen
  • GTA-SA op de PC (v1.0 of gedowngrade m.b.v. de patch).
  • Deze bestandjes (te downloaden in de database)
  • Een vrij savefile-slot.
  • Speurneus
  • Tijd
Hoe kan ik meedoen?
Door eenvoudigweg in dit topic te reageren of een PM te sturen naar PatrickW of Dutchy3010.

Wat kan ik winnen?
Voor de winnaar hebben we Joriz bereid gevonden een prijzenpakket samen te stellen
met enkele unieke GTA en GTAgames.nl goodies:

Bijgevoegd bestand  Treasurehunt_hoofdprijs.gif   27,78kB   86 downloads


Beschadigd het mijn San Andreas?
Nee, er wordt niets overschreven van je SA installatie. De modificatie is gemaakt op basis van een "Mission Pack". Dit is een techniek op op eenvoudige en veilige wijze de missies van SA te vervangen, zonder SA zelf te beschadigen of aan te passen. Het is naderhand ook weer zeer eenvoudig en veilig op te ruimen. Ook kun je met deze modificatie geinstalleerd ook nog steeds je SA op de normale manier spelen, met je normale savefiles.

Hoe moet je het installeren en opstarten?
  • Pak het pakketje uit dat we bij het begin van de webstrijd zullen publiceren.
  • Plaats de map "MPACK" in de map "GTA San Andreas User Files" in "Mijn Documenten".
  • Start GTA San Andreas op, start een nieuw game en kies uit de lijst "Treasure Hunt".
Hoe gaat de wedstrijd in zijn werk?
De wedstrijd bestaat uit een aantal rondes, die telkens drie dagen duren. Na het opstarten (zoals hierboven beschreven) sta je in een ruimte waar je 9 pickups ziet draaien. Wij geven bij het begin van iedere ronde een nieuwe volgorde van het oprapen van de pickups. Daarmee start je de ronde en kun je aan de slag om de opdrachten van die ronde uit te voeren. Op het moment dat je "Mission Passed" in beeld krijgt neem je daar een screen van. Daarna krijg je een save-scherm en moet je een savefile opslaan in een van de slots. Je stuurt dan zo snel mogelijk het screenshot en de savefile op naar PatrickW of Dutchy3010. Elke ronde worden punten verdeeld op basis van de volgorde van binnenkomst. Wie aan het eind van de wedstrijd de meeste punten heeft verzameld, is uiteraard de winnaar.

Hoe kan ik het verwijderen?
Door de map "MPACK" te verwijderen uit de map "GTA San Andreas User Files" zijn alle aanpassingen verdwenen.

Regels
  • De ingestuurde screenshot en savefile moeten bij elkaar horen.
  • Alleen degene die de opdracht gedaan heeft mag die screenshot en savefile inleveren.
  • Gebruik van cheat-codes is niet toegestaan.
  • In gevallen waarin de regels niet voorzien, neemt de organisatie een beslissing.
Contest TijdSchema
Hieronder vind je een tabel met de starttijden van de verschillende rondes in de wedstrijd. Op deze tijdstippen zullen de toegangs-codes (volgorde waarin je in de fabriekshal de objecten op moet pakken) online worden geplaatst en kan de ronde van start gaan. Deelnemers kunnen hun files steeds inzenden tot het begin van de volgende ronde.  
Ronde 1       21-09-2007 21:00 uur  
Ronde 2       24-09-2007 21:00 uur
Ronde 3       27-09-2007 21:00 uur
Ronde 4       30-09-2007 21:00 uur
Ronde 5       03-10-2007 21:00 uur
Ronde 6       06-10-2007 21:00 uur
Ronde 7       10-10-2007 21:00 uur
Tie-breaker  13-10-2007 21:00 uur

Punten verdeling

Na iedere ronde worden er punten toegekend op basis van de volgorde waarin de deelnemers hun files hebben opgestuurd. Het aantal punten dat wordt gegeven, hangt af van het aantal deelnemers dat we hebben bij aanvang van de wedstrijd. Als we de wedstrijd met N deelnemers beginnen, dan zal de snelste deelnemer van elke ronde N punten krijgen, de tweede krijgt N-1 punten, de derde N-2, en zo verder tot de laatste die 1 punt krijgt. Hier bovenop komen voor de snelste 3 nog extra punten. De snelste krijgt 10 extra punten, nummer 2 krijgt 5 extra punten en de derde krijgt er 2.
Maar punten worden alleen aan deelnemers toegekend als ze ook werkelijk een geldige inzending hebben gedaan. Stuur je niets in, dan krijg je uiteraard ook geen punten.
Klinkt ingewikkeld, maar een voorbeeld zal het hopelijk iets helderder maken. Stel we beginnen met 10 deelnemers, maar slechts 7 sturen werkelijk een inzending. Dan krijgen we de volgende punten verdeling:

 1	10 + 10   = 20
 2	9  + 5	= 14
 3	8  + 2	= 10
 4	7		 = 7
 5	6		 = 6
 6	5		 = 5
 7	4		 = 4
 8	0		 = 0
 9	0		 = 0
 10   0		 = 0

Bonus Activiteit
Naast de zeven rondes kun je ook nog punten verdienen met een bonus activiteit die we hebben ingebouwd om je bezig je houden als je een ronde voltooid hebt. We hebben namelijk tijdens de rondes, naast de zoekopdrachten waar het dan omgaat, ook nog de 9 objecten die in je in het begin in de fabriekshal vind, ergens in San Andreas verstopt. Dus nadat je de opdracht van een ronde voltooid hebt, kun je opnieuw het spel ingaan, om deze objecten te zoeken. Degene die de eerste is die een screenshot van een bepaald object instuurt (per PM) zal hiervoor een bonus van 25 punten ontvangen. Omdat we 9 objecten verstopt zijn, kun je dus op deze manier 9 x 25 bonuspunten in de wacht slepen.

Tie-breaker
Aan het eind van de contest zal er een zogenaamde "tie-breaker" ronde zijn. Hierin kunnen geen punten worden verdient, maar deze wordt uitsluitend gebruikt in geval er meerdere deelnemers zijn die na zeven rondes op dezelfde eindstand staan. De prestatie in deze ronde bepaald dan de stand in de uiteindelijke einduitslag. Natuurlijk mogen deelnemers die niet in een "gelijke stand"-situatie zitten ook gewoon voor de lol meedoen aan deze ronde.

Deelnemers
Bij deze wedstrijd maakt het niet uit hoeveel deelnemers er zijn, er is dus geen limiet.

Reeds ingeschreven:
  • GTA-Sheep
  • ikt
  • Mirrrr
  •    ..::GhostRider::...  
  • -Matthijs-
  • VWO-er
  • Bigstijn
  • Bling
  • $NeoSyp$
  • Ikkes
  • _KoE_Mzungu
  • Rivel
  • Froodooo
  • Jow Tommy Verceti
  • Youp
  • Bradley H.
  • kristof01
  • Mania-92
  • David22
  • .:TOM:.
  • Radio Es.
  • Jorair
  • gtafreak007
  • Verrity
  • PizzaTonno
  • Donwell
  • Kees1991
  • baascccc
  • Hanneswasco
  • Jorge_F
  • Nuke[NL]
  • Nicsan
  • Blue Yoshi 97
  • osmgek11
  • gta-pilot
  • TonyMontanaa



GTAGames.nl

#2 PatrickW

PatrickW
  • Ereleden
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

GTA Juggernaut


Geplaatst: 30 augustus 2007 - 15:37

Testronde

Deze ronde is niet voor punten, alleen om te testen hoe het werkt en of de software juist geïnstalleerd is.
  • doodskopje
  • greengoo
  • briefcase
  • keycard
  • pilon
  • tshirt
  • info
  • dollar
  • boek

Ronde 1

Objective 1: Find 3 bags of money in the town of Fort Carson.
Objective 2: Find 5 Motherships in San Fierro.
  • Green Goo
  • Pilon
  • Rhymebook
  • Keycard
  • Tshirt
  • Dollar
  • Doodskopje
  • Info
  • Briefcase

Ronde 2

In deze ronde heb je 3 opgaven:
  • Vind 5 zakken geld in het dorp palomino
  • Vind 8 stapeltjes geld in het politieburo van Los Santos, maar hiervoor heb je slechts 60 seconden.
  • Vind 5 zakken geld in Area 69
  • Keycard
  • Doodskopje
  • Greengoo
  • Pilon
  • Dollar
  • Boek
  • Info
  • BriefCase
  • Tshirt

Ronde 3

In deze ronde heb je 2 opgaven:
  • Vind 5 zakken geld in Ocean Docks (Los Santos)
  • Vind en vermoord 5 loco-syndicate members op het vliegveld van San Fierro
  • Boek
  • Greengoo
  • info
  • dollar
  • doodskop
  • keycard
  • tshirt
  • briefcase
  • pilon

Ronde 4

In deze ronde heb je 2 opgaven:
  • Vind 5 zakken geld in San Fierro Airport
  • Vind en vermoord de Panopticon Killer.
  • briefcase
  • keycard
  • doodskop
  • pilon
  • info
  • greengoo
  • Boek
  • Dollar
  • Tshirt

Ronde 5

In deze ronde heb je 2 opgaven:
  • Zoek 5 zakken met geld op Mount Chilliad
  • Zoek 5 erotische danseressen in "Palisades" en breng ze met ze Limo naar Jizzy's nachtclub
De Toegangs-code voor ronde 5 is
  • Keycard
  • Doodskopje
  • Pillon
  • Boek
  • Greengoo
  • Info
  • Dollar
  • Briefcase
  • Tshirt

Ronde 6

Deze ronde heb je wederom twee opdrachten.
  • Zoek 5 zakken met geld in Bayside marina
  • Los het mysterie op van de lege rolstoel bij fishersman lagoon
De Toegangs-code voor ronde 6 is
  • Briefcase
  • Doodskop
  • Dollar
  • Greengoo
  • Boek
  • Pilon
  • Keycard
  • Tshirt
  • Info

Ronde 7

Deze ronde heb je wederom twee opdrachten.
  • Zoek 5 zakken met geld in Blueberry
  • Vind en vernietig 5 FBI trucks in heel San Andreas in een hydra of seasparrow
De Toegangs-code voor ronde 7 is
  • Keycard
  • Dollar
  • boek
  • Greengoo
  • Info
  • Briefcase
  • Tshirt
  • Doodskopje
  • Pilon

Extra opdracht

Zoek 5 zakken met geld op "The Strip" in Las Venturas  
De Toegangs-code hiervoor is
  • Briefcase
  • Doodskopje
  • Keycard
  • Info
  • Boek
  • Tshirt
  • Greengoo
  • Pilon
  • Dollar


#3 Dutchy3010

Dutchy3010
  • Administrators
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Community Legend


Geplaatst: 30 augustus 2007 - 16:07

Dit is de eindstand van GTA treasurehunt 2007. Na 7 ronden dapper zoeken, en twee sets van bonus objecten,
is de eindstand als volgt:

PlaatsSpelerR1R2R3R4R5R6R7B1B2Total
1 Jow Tommy Verceti29333220.5334101250313.5
2$NeoSyp$30413723.54747000225.5
3 GTA-Sheep2724341637370050225
4_KoE_Mzungu41294116.534340250220.5
5-Matthijs-323447174132000203
6Bling33323115033000144
7Blue Yoshi 9731313318.500000113.5
8Radio Es.2837015.5000250105.5
9ikt4725000000072
10Donwell3727000000064
11Ikkes047000000047
12Bigstijn340000000034
13Kees1991030000000030
14Jorair028000000028
15Froodooo260000000026
16David22026000000026


#4 Eros

Eros
  • Banned

-Opgepakt!-


Geplaatst: 30 augustus 2007 - 16:10

Ziet er leuk uit. :) Jammer dat ik geen SA heb. ^^

#5 Blue Yoshi 97

Blue Yoshi 97
  • Banned

-Opgepakt!-


Geplaatst: 30 augustus 2007 - 16:21

Vet idee! :Y Mijn SA kiest ook altijd de rotste momenten uit om kaduuk te gaan!!!!

#6 ikt

ikt
  • Leden
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*poof*


Geplaatst: 30 augustus 2007 - 16:26

Leuk! Ik heb mijzelf al ingeschreven. :D

#7 .Timothy

.Timothy
  • Leden
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Legendary Godfather


Geplaatst: 30 augustus 2007 - 16:33

Leuk, ik ga meedoen :) Leuk en goedbedacht concept!

Profiel / Zoeken / SA / V / MP / WikiGTA


#8 Rivel

Rivel
  • Leden
  • PipPipPipPipPipPipPip

Wachtend op gisteren


Geplaatst: 30 augustus 2007 - 20:38

Vet! Dit ga ik zeker doen!

Bewerkt door Rivel, 30 augustus 2007 - 20:39 .

Lelijkheid bestaat.


#9 Youp

Youp
  • Banned

Opgepakt


Geplaatst: 31 augustus 2007 - 15:21

Citaat

•๑¤¥oup¤๑• ۩ zegt:
Kunt u mij inschrijven voor GTA Treasure hunt
PatrickW zegt:
Tuurlijk :) ..
•๑¤¥oup¤๑• ۩ zegt:
Ik doe wel mee hoor  8).. Verliezen is ook een kunst :)
PatrickW zegt:
post even in het topic, dat je meedoet  :P..
•๑¤¥oup¤๑• ۩ zegt:
Waarom?  :7
PatrickW zegt:
gezellig :D
•๑¤¥oup¤๑• ۩ zegt:
Dan doe ik het wel even

Bewerkt door Youp, 31 augustus 2007 - 15:24 .


#10 Froodooo

Froodooo
  • Leden
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Designed to help you


Geplaatst: 31 augustus 2007 - 15:23

Ik doe ook lekker mee (zoals ook bij de deelnemers vermeldt staat  ^_^ ). Ik hoop dat het een leuk toernooi gaat worden, iedereen nu alvast veel succes hoor!

:cya:

Toegevoegde afbeelding


#11 Mania-92

Mania-92
  • Leden
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Al Capone


Geplaatst: 31 augustus 2007 - 19:16

Count me in.  :sigaar:

Toegevoegde afbeelding


#12 David22

David22
  • Leden
  • PipPipPipPipPip

De baas van Covesight. Dag


Geplaatst: 1 september 2007 - 07:46

Hierbij meld ik het even  :Y

Toegevoegde afbeelding
Proud to have been a member | 2008 - 2014


#13 .:TOM:.

.:TOM:.
  • Leden
  • PipPipPipPip

The Scientists baas


Geplaatst: 1 september 2007 - 09:17

Ik dan ook maar :P ...effe niet goed gelezen

Tom :cya:

Bewerkt door .:TOM:., 2 september 2007 - 18:10 .

| Call me Steve-O              | Bekijk hier mijn mission mods |
| Kamehameha | Human Sensor |

| Kamehameha Xtreme |


#14 PatrickW

PatrickW
  • Ereleden
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

GTA Juggernaut


Geplaatst: 1 september 2007 - 11:50

Bericht weergeven.:TOM:. zei op 1 Sep 2007, 10:17:53:

Ik dan ook maar :P aangezien cheats niet zijn toegestaan mogen we de noobmode dan wel gebruiken :P Indien niet zet dit effe bij de regels :P

Tom :cya:

Noobmode zal niet werken..

#15 GTAFreak007

GTAFreak007
  • Leden
  • PipPipPipPip

Colombian Cartel baas


Geplaatst: 2 september 2007 - 11:29

ik wil ook wel meedoen hoor  ^_^
lijkt me leuk :)


Mvg gtafreak007 :sigaar:

Toegevoegde afbeelding



GTAGames.nl

0+ gebruiker(s) lezen dit onderwerp

0 leden, 0+ gasten en 0 anonieme leden