Jump to content
  • Sign Up
GTAGames.nl
Sign in to follow this  
Dutchy3010

[WK 2014] Voorselecties overige landen

Recommended Posts

Dutchy3010

In dit topic staan de (voor)selecties van alle deelnemende landen.

Bron

Poule A

Brazilië

Bondscoach Luiz Felipe Scolari maakte op 7 mei zijn definitieve WK-selectie bekend. Brazilië opent het WK op 12 juni tegen Kroatië

Doel: Júlio César (Toronto FC, Can), Jefferson (Botafogo), Victor (Atlético Mineiro)

Verdediging: Dani Alves (Barcelona, Spa), Dante (Bayern München, Dui), David Luiz (Chelsea, Eng), Henrique (Napoli, Ita), Maicon (AS Roma, Ita), Marcelo (Real Madrid, Spa), Maxwell (Paris Saint-Germain, Fra), Thiago Silva (Paris Saint-Germain, Fra)

Middenveld: Fernandinho (Manchester City, Eng), Luiz Gustavo (VfL Wolfsburg, Dui), Hernanes (Internazionale, Ita), Oscar (Chelsea, Bra), Paulinho (Tottenham Hotspur, Eng), Ramires (Chelsea, Eng), Willian (Chelsea, Eng)

Aanval: Bernard (Shakhtar Donetsk, Oek), Fred (Fluminense), Hulk (Zenit Sint-Petersburg, Rus), Jô (Atlético Mineiro), Neymar (Barcelona, Spa)

Standby: Diego Cavalieri (Fluminense), Miranda (Atlético Madrid, Spa), Filipe Luis (Atlético Madrid, Spa), Rafinha (Bayern München, Dui), Lucas Leiva (Liverpool, Eng), Lucas Moura (Paris Saint-Germain, Fra), Alan Kardec (São Paulo)

Kroatië

Mario Mandzukic en Luka Modric zijn de blikvangers in de dertigkoppige voorselectie van Kroatië, die bondscoach Niko Kovac woensdag 14 mei presenteerde.

Doel: Stipe Pletikosa (FK Rostov, Rus), Danijel Subasic (AS Monaco, Fra), Oliver Zelenika (NK Lokomotiva Zagreb)

Verdediging: Igor Bubnjic (Udinese, Ita), Vedran Corluka (Lokomotiv Moskou, Rus), Dejan Lovren (Southampton, Eng), Danijel Pranjic (Panathinaikos, Gri), Gordon Schildenfeld (Panathinaikos, Gri), Darijo Srna (Shakhtar Donetsk, Oek), Ivan Strinic (Dnjepr Dnjepropetrovsk, Oek), Domagoj Vida (Dinamo Kiev, Oek), Sime Vrsaljko (Genoa, Ita)

Middenveld: Marcelo Brozovic (Dinamo Zagreb), Milan Badelj (Hamburger SV, Dui), Mateo Kovacic (Internazionale, Ita), Niko Kranjcar (Queens Park Rangers, Eng), Ivan Mocinic (NK Rijeka), Luka Modric (Real Madrid, Spa), Mario Pasalic (Hajduk Split), Ivan Rakitic (Sevilla, Spa), Jorge Sammir (Getafe, Spa), Ognjen Vukojevic (Dinamo Kiev, Oek)

Aanval: Duje Cop (Dinamo Zagreb), Eduardo (Shakhtar Donetsk, Oek), Ivo Ilicevic (Hamburger SV, Dui), Nikica Jelavic (Hull City, Eng), Mario Mandzukic (Bayern München, Dui), Ivica Olic (VfL Wolfsburg, Dui), Ivan Perisic (VfL Wolfsburg, Dui), Ante Rebic (Fiorentina, Ita)

Mexico

Bondscoach Miguel Herrera maakte op 9 mei zijn definitieve WK-selectie bekend. Op 13 juni begint Mexico het WK met een wedstrijd tegen Kameroen.

Doel: José de Jésus Corona (Cruz Azul), Guillermo Ochoa (AC Ajaccio, Fra), Alfredo Talavera (Deportivo Toluca)

Verdediging: Paul Aguilar (América), Andrès Guardado (Bayer Leverkusen, Dui), Miguel Layun (América), Rafael Márquez (León), Héctor Moreno (Espanyol, Spa), Diego Reyes (FC Porto, Por), Carlos Salcido (Tigres), Francisco Rodríguez (América)

Middenveld: Isaac Brizuela (Deportivo Toluca), Marco Fabián (Cruz Azul), Héctor Herrera (FC Porto, Por), Juan Carlos Medina (América), Luis Montes (León), Carlos Peña (León), José Juan Vázquez (León)

Aanval: Javier Hernández (Manchester United, Eng), Raúl Jiménez (América), Oribe Peralta (Santos Laguna), Alan Pulido (Tigres), Giovani dos Santos (Villarreal, Spa)

Standby: Moisés Muñoz (América), Miguel Herrera (Pachuca), Miguel Ponce (Deportivo Toluca), Juan Carlos Valenzuela (América), Paul Aguilar (América), Jesús Escoboza (Santos Laguna), Aldo de Nigris (Chivas)

Kameroen

Bondscoach Volker Finke maakte op 12 mei zijn voorlopige WK-selectie van dertig spelers bekend. Op 13 juni begint Kameroen het WK met een wedstrijd tegen Mexico.

Doel: Guy N'dy Assembé (Guingamp, Fra), Loïc Feudjou (Coton Sport), Charles Itandje (Konyaspor, Tur), Sammy N'Djock (Fetihespor, Tur)

Verdediging: Benoî Assou-Ekotto (Queens Park Rangers, Eng), Frank Bagnack (Barcelona, Spa), Henri Bedimo (Olympique Lyon, Fra), Gautan Bong (Olympiakos Piraeus,Gri) , Aurélien Chedjou (Galatasaray, Tur), Cedric Djeugoue (Coton Sport), Jean-Armel Kana-Biyik (Stade Rennes, Fra), Nicolas N'Koulou (Olympique Marseille, Fra), Dany Nounkeu (Besiktas, Tur), Allan Nyom (Granada, Spa)

Middenveld: Eyong Enoh (Antalyaspor, Tur), Raoul Loé (Osasuna, Spa), Jean Makoun (Stade Rennes, Fra), Joël Matip (Schalke 04, Dui), Stéphane M'Bia (Sevilla, Spa), Landry N'Guémo (Girondins Bordeaux, Fra), Edgar Salli (RC Lens, Fra), Alex Song (Barcelona, Spa), Guy Zock Abep (Cosmos de Bafia)

Aanval: Vincent Aboubakar (Lorient, Fra), Eric Maxim Choupo-Moting (FSV Mainz 05, Dui), Samuel Eto'o (Chelsea, Eng), Mohammadou Idrissou (1. FC Kaiserslautern, Dui ), Benjamin Moukandjo (AS Nancy, Fra), Fabrice Olinga (SV Zulte-Waregem, Bel), Pierre Webó (Fenerbahçe Tur)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dutchy3010

Poule B

Spanje

Bondscoach Vicente del Bosque heeft zijn dertigkoppige voorselectie op 13 mei bekendgemaakt. Wereldkampioen Spanje start het WK op 13 juni met een wedstrijd tegen Nederland.

Doel: Iker Casillas (Real Madrid), David de Gea (Manchester United, Eng), Pepe Reina (Napoli, Ita)

Verdediging: Jordi Alba (Barcelona), Raúl Albiol (Napoli, Ita), César Azpilicueta (Chelsea, Eng), Dani Carvajal (Real Madrid), Juanfran (Atlético Madrid), Javi Martínez (Bayern München, Dui), Alberto Moreno (Sevilla), Gerard Piqué (Barcelona), Sergio Ramos (Real Madrid)

Middenveld: Xabi Alonso (Real Madrid), Sergio Busquets (Barcelona), Santi Cazorla (Arsenal, Eng), Cesc Fabregas (Barcelona), Andrés Iniesta (Barcelona), Ander Iturraspe (Athletic de Bilbao), Koke (Atlético Madrid), Thiago Alcántara (Bayern München, Dui), Juan Mata (Manchester United, Eng), Jesús Navas (Manchester City, Eng), David Silva (Manchester City, Eng), Xavi (Barcelona)

Aanval: Diego Costa (Atlético Madrid), Fernando Llorente (Juventus, Ita), Álvaro Negredo (Manchester City, Eng), Pedro (Barcelona), Fernando Torres (Chelsea, Eng), David Villa (Atlético Madrid)

Nederland

Bondscoach Louis van Gaal maakte op 13 mei een voorselectie van dertig spelers bekend. Nederland start het WK op 13 juni tegen Spanje.

Doel: Jasper Cillessen (Ajax), Tim Krul (Newcaste United, Eng), Michel Vorm (Swansea City, Eng), Jeroen Zoet (PSV)

Verdediging: Patrick van Aanholt (Vitesse), Daley Blind (Ajax), Daryl Janmaat (Feyenoord), Terence Kongolo (Feyenoord), Bruno Martins Indi (Feyenoord), Karim Rekik (PSV), Joël Veltman (Ajax), Paul Verhaegh (FC Augsburg, Dui), Ron Vlaar (Aston Villa, Eng), Stefan de Vrij (Feyenoord)

Middenveld: Jordy Clasie (Feyenoord), Leroy Fer (Norwich City, Eng), Jonathan De Guzman (Swansea City, Eng), Nigel de Jong (AC Milan, Ita), Wesley Sneijder (Galatasaray, Tur), Tonny Vilhena (Feyenoord), Rafael van der Vaart (Hamburger SV, Dui), Georginio Wijnaldum (PSV)

Aanval: Jean-Paul Boëtius (Feyenoord), Memphis Depay (PSV), Klaas-Jan Huntelaar (Schalke 04, Dui), Dirk Kuijt (Fenerbahçe, Tur), Jeremain Lens (Dinamo Kiev, Oek), Robin van Persie (Manchester United, Eng), Arjen Robben (Bayern München, Dui) en Quincy Promes (FC Twente)

Chili

Bondscoach Jorge Sampaoli maakte op 13 mei een voorselectie van dertig man bekend. Chili start het WK op 13 juni tegen Australië.

Doel: Claudio Bravo (Real Sociedad, Spa), Paulo Garcés (O’Higgins), Johnny Herrera (Universidad de Chile), Cristopher Toselli (Universidad Católica)

Verdediging: Miiko Albornoz (Malmö FF, Zwe), Enzo Andía (Universidad Católica), Marcos González (Unión Española), Mauricio Isla (Juventus, Ita), Gonzalo Jara (Nottingham Forest, Eng), Gary Medel (Cardiff City, Eng), Eugenio Mena (Santos, Bra), José Rojas (Universidad de Chile)

Middenveld: Charles Aránguiz (Internacional, Bra), Jean Beausejour (Wigan Athletic, Eng), Carlos Carmona (Atalanta Bergamo, Ita), Marcelo Díaz (FC Basel, Zwi), Matías Fernández (Fiorentina, Ita), José Pedro Fuenzalida (Colo Colo), Felipe Gutiérrez (FC Twente, Ned), Pablo Hernández (O’Higgins), Rodrigo Millar (Atlas, Mex), Francisco Silva (Osasuna, Spa), Jorge Valdivia (Palmeiras, Bra), Arturo Vidal (Juventus, Ita)

Aanval: Gustavo Canales (Unión Española), Fabián Orellana (Granada, Spa), Esteban Paredes (Colo Colo), Mauricio Pinilla (Cagliari, Ita), Alexis Sánchez (Barcelona, Spa), Eduardo Vargas (Valencia, Spa)

Australië

Bondscoach Ange Postecoglou heeft zijn dertigkoppige WK-selectie bekendgemaakt. Daarin heeft hij plaats voor drie spelers uit de Eredivisie. Australië start het WK op 13 juni tegen Chili.

Doel: Mark Birighitti (Newcastle Jets), Eugene Galekovic (Adelaide United), Mitchell Langerak (Borussia Dortmund, Dui), Matthew Ryan (Club Brugge, Bel)

Verdediging: Jason Davidson (Heracles Almelo, Ned), Ivan Franjic (Brisbane Roar), Curtis Good (Dundee United, Sch), Ryan McGowan (Shandong Luneng, Chn), Matthew Spiranovic (Western Sydney Wanderers), Alex Wilkinson (Jeonbuk Hyundai, ZKo), Luke Wilkshire (Dinamo Moskou, Rus), Bailey Wright (Preston North End, Eng)

Middenveld: Oliver Bozanic (FC Luzern, Zwi), Mark Bresciano (Al Gharafa, Qat), Joshua Brillante (Newcastle Jets), James Holland (Austria Wien, Oos), Mile Jedinak (Crystal Palace, Eng), Massimo Luongo (Swindon Town, Eng), Matthew McKay (Brisbane Roar), Mark Milligan (Melbourne Victory), Tommy Oar (FC Utrecht, Ned), Tommy Rogic (Melbourne Victory), Adam Sarota (FC Utrecht, Ned), James Troisi (Melbourne Victory), Dario Vidosic (FC Sion, Zwi)

Aanval: Tim Cahill (New York Red Bulls, VSt), Ben Halloran (Fortuna Düsseldorf, Dui), Josh Kennedy (Nagoya Grampus Eight, Jap), Matthew Leckie (FSV Frankfurt, Dui), Adam Taggart (Newcastle Jets)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dutchy3010

Groep C

Colombia

Bondscoach José Pékerman maakte op 13 mei zijn dertigkoppige voorselectie bekend. Colombia start het WK op 14 juni tegen Griekenland.

Doel: Faryd Móndragón (Deportivo Cali), David Ospina (Olympique Nice, Fra), Camilo Vargas (Santa Fé)

Verdediging: Pablo Armero (West Ham United, Eng), Santiago Arias (PSV, Ned), Eder Álvarez Balanta (River Plate, Arg), Aquivaldo Mosquera (América de México, Mex), Luis Amaranto Perea (Cruz Azul, Mex), Mario Yepes (Atalanta Bergamo, Ita), Cristian Zapata (AC Milan, Ita), Juan Camilo Zúñiga (Napoli, Ita)

Middenveld: Abel Aguilar (Toulouse, Fra), Juan Guillermo Cuadrado (Fiorentina, Ita), Fredy Guarín (Internazionale, Ita), Alexander Mejía (Nacional), Juan Fernando Quintero (FC Porto, Por), Aldo Leão Ramírez (Morelia), James Rodríguez (AS Monaco, Fra), Elkin Soto (FSV Mainz, Dui), Carlos Sánchez (Elche, Spa), Macnelly Torres (Al Shabab, SAr), Edwin Valencia (Fluminense, Bra)

Aanval: Carlos Bacca (Sevilla, Spa), Radamel Falcao (AS Monaco, Fra), Teófilo Gutiérrez (River Plate, Arg), Víctor Ibarbo (Cagliari, Ita), Jackson Martínez (FC Porto, Por), Luis Muriel (Udinese, Ita), Adrián Ramos (Hertha BSC, Dui)

Griekenland

Bondscoach Fernando Santos gaf 13 mei een voorselectie van dertig namen vrij. Griekenland start het WK op 14 juni tegen Colombia.

Doel: Panaglotis Glykos (PAOK Saloniki), Stefanos Kapino (Panathinaikos), Orestis Karnezis (Granada, Spa), Alexandros Tzorvas (Apollon Smyrnis)

Verdediging: José Holebas (Olympiakos Piraeus), Nikos Karabelas (Levante, Spa), Giannis Maniatis (Olympiakos Piraeus), Kostas Manolas (Olympiakos Piraeus), Vangelis Moras (Hellas Verona, Ita), Avraam Papadopoulos (Olympiakos Piraeus), Sokratis Papastathopoulos (Borussia Dortmund, Dui), Vasilis Torosidis (AS Roma, Ita) Giorgios Tzavellas (PAOK Saloniki), Loukas Vyntra (Levante, Spa)

Middenveld: Lazaros Christodoulopoulos (Bologna, Ita), Ioannis Fetfatzidis (Genoa, Ita), Kostas Fortounis (1. FC Kaiserslautern, Dui), Giorgios Karagounis (Fulham, Eng), Kostas Katsouranis (PAOK Saloniki), Panagiotis Kone (Bologna, Ita), Andreas Samaris (Olympiakos Piraeus), Panagiotis Tachtsidis (Torino, Ita), Alexandros Tziolis (Kayserispor, Tur)

Aanval: Stefanos Athanasiadis (PAOK Saloniki), Theofanis Gekas (Konyaspor, Tur), Nikos Karelis (Panathianikos), Kostas Mitroglou (Fulham, Eng), Dimitris Papadopoulos (Atromitos), Giorgios Samaras (Celtic, Sch), Dimitris Salpingidis (PAOK Saloniki)

Ivoorkust

Bondscoach Sabri Lamouchi maakte op 13 mei een dertigkoppige voorselectie bekend. Ivoorkust start het WK op 14 juni tegen Japan.

Doel: Boubacar Barry (Lokeren, Bel), Sylvain Gbohouo (Sewe Sport), Ali Sangare (Asec Mimosas), Sayouba Mandé (Stabæk, Noo)

Verdediging: Jean-Daniel Akpa-Akpro (Toulouse, Fra), Benjamin Angoua (Valenciennes, Fra), Serge Aurier (Toulouse, Fra), Souleymane Bamba (Trabzonspor, Tur), Arthur Boka (VfB Stuttgart, Dui), Brice Dja Djedje (Olympique Marseille, Fra), Constant Djakpa (Eintracht Frankfurt, Dui), Kolo Touré (Liverpool, Eng), Ousmane Viera (Rizespor, Tur), Didier Zokora (Trabzonspor, Tur)

Middenveld: Mathis Bolly (Fortuna Dusseldorf, Dui), Serey Die (FC Basel, Zwi), Ismaël Diomande (Saint-Étienne, Fra), Jean Jacques Gosso (Genclerbirligi, Tur)), Max Gradel (Saint-Étienne, Fra), Romaric N'Dri (Bastia, Fra), Cheick Tioté (Newcastle United, Eng), Yaya Touré (Manchester City, Eng), Didier Ya Konan (Hannover 96, Dui)

Aanval: Wilfried Bony (Swansea City, Eng), Seydou Doumbia (CSKA Moskou, Rus), Didier Drogba (Galatasaray, Tur), Gervinho (AS Roma, Ita), Salomon Kalou (Lille, Fra), Giovanni Sio (FC Basel, Zwi), Lacina Traoré (Everton, Eng)

Japan

Bondscoach Alberto Zaccheroni maakte op 12 mei zijn definitieve WK-selectie bekend. Japan start het WK op 14 juni tegen Ivoorkust.

Doel: Shuichi Gonda (FC Tokyo), Eiji Kawashima (Standard Luik, Bel), Shusaku Nishikawa (Urawa Red Diamonds)

Verdediging: Masahiko Inoha (Jubilo Iwata), Yasuyuki Konno (Gamba Osaka), Masato Morishige (FC Tokyo), Yuto Nagatomo (Internazionale, Ita), Gotoku Sakai (VfB Stuttgart, Dui), Hiroki Sakai (Hannover 96, Dui), Atsuto Uchida (Schalke 04, Dui), Maya Yoshida (Southampton, Eng)

Middenveld: Toshihiro Aoyama (Sanfrecce Hiroshima), Yasuhito Endo (Gamba Osaka), Makoto Hasebe (1. FC Nürnberg, Dui), Keisuke Honda (AC Milan, Ita), Shinji Kagawa (Manchester United, Eng), Hiroshi Kiyotake (1. FC Nürnberg, Dui), Hotaru Yamaguchi (Cerezo Osaka)

Aanval: Yoichiro Kakitani (Cerezo Osaka), Shinji Okazaki (FSV Mainz 05, Dui), Yoshito Okubo (Kawasaki Frontale), Yuya Osako (1860 München, Dui), Manabu Saito (Yokohama F. Marinos)

Standby: Takuto Hayashi (Sanfrecce Hiroshima), Yuichi Komano (Jubilo Iwata), Hiroki Mizumoto (Sanfrecce Hiroshima), Hajime Hosogai Hertha BSC, Dui), Takumi Minamino (Cerezo Osaka), Kengo Nakamura (Kawasaki Frontale), Yohei Toyoda (Sagan Tosu)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dutchy3010

Poule D

Uruguay

Bondscoach Óscar Tabárez maakte op 13 mei zijn voorlopige selectie van 28 man bekend. Uruguay start op 14 juni tegen Costa Rica aan het WK.

Doel: Fernando Muslera (Galatasaray, Tur), Rodrigo Muñoz (Libertad, Par), Martín Silva (Vasco da Gama, Bra)

Verdediging: Martin Cáceres (Juventus, Ita), Sebastián Coates (Nacional), Jorge Fucile (FC Porto, Por), Diego Godín (Atlético Madrid, Spa), José María Giménez (Atlético Madrid, Spa), Diego Lugano (West Bromwich Albion, Eng), Maximiliano Pereira (Benfica, Por), Andrés Scotti (Nacional), Alejandro Silva (Lanús, Arg)

Middenveld: Sebastián Eguren (Palmeiras, Bra), Álvaro Fernández (Gimnasia La Plata, Arg), Walter Gargano (Parma, Ita), Alvaro González (Lazio, Ita), Nicolás Lodeiro (Botafogo, Bra), Álvaro Pereira (São Paulo, Bra), Diego Pérez (Bologna, Ita), Gastón Ramírez (Southampton, Eng), Egidio Arévalo Ríos (Morelia, Mex), Cristian Rodríguez (Atlético Madrid, Spa)

Aanval: Gonzalo Castro (Real Sociedad, Spa), Edinson Cavani (Paris Saint-Germain, Fra), Diego Forlán (Cerezo Osaka, Jap), Abel Hernández (Palermo, Ita), Christian Stuani (Espanyol, Spa), Luis Suarez (Liverpool, Eng)

Costa Rica

Bondscoach Jorge Luis Pinto maakte zijn dertigkoppige voorselectie op 12 mei bekend. Costa Rica start het WK op 14 juni tegen Uruguay.

Doel: Daniel Cambronero (Herediano), Esteban (AZ, Ned), Keylor Navas (Levante, Spa), Patrick Pemberton (Alajuelense).

Verdediging: Johnny Acosta (Alajuelense), Júnior Díaz (FSV Mainz 05, Dui), Oscar Duarte (Club Brugge, Bel), Waylon Francis (Columbus Crew, VSt), Christian Gamboa (Rosenborg BK, Noo), Giancarlo González (Columbus Crew, VSt), Roy Miller (New York Red Bulls, VSt), Heiner Mora (Saprissa), Michael Umaña (Saprissa), Kendall Waston (Saprissa).

Middenveld: Hansell Araúz (Saprissa), Jairo Arrieta (Columbus Crew, VSt), Michael Barrantes (Aalesunds FK, Zwe), Christian Bolaños (FC Kopenhagen, Den), Celso Borges (AIK, Zwe), Diego Calvo (Vålerenga, Noo), José Miguel Cubero (Herediano), Esteban Granados (Herediano), Carlos Hernández (Wellington Phoenix, NZe), Ariel Rodríguez (Alajuelense), Yeltsin Tejeda (Saprissa), Marco Ureña (Kuban Krasnodar, Rus)

Aanval: Randall Brenes (Cartaginés), Joel Campbell (Olympiakos Piraeus, Gri), Bryan Ruiz (PSV, Ned), Alvaro Saborío (Real Salt Lake, VSt)

Engeland

Bondscoach Roy Hodgson maakte op 12 mei zijn definitieve WK-selectie bekend. Tevens wees hij zeven spelers aan die standby moeten staan. Engeland start het WK op 14 juni tegen Italië.

Doel: Fraser Forster (Celtic, Sch), Ben Foster (West Bromwich Albion), Joe Hart (Manchester City)

Verdediging: Leighton Baines (Everton), Gary Cahill (Chelsea), Phil Jagielka (Everton), Glen Johnson (Liverpool), Phil Jones (Manchester United), Luke Shaw (Southampton), Chris Smalling (Manchester United)

Middenveld: Ross Barkley (Everton), Steven Gerrard (Liverpool), Jordan Henderson (Liverpool), Adam Lallana (Southampton), Frank Lampard (Chelsea), James Milner (Manchester City), Alex Oxlade-Chamberlain (Arsenal), Raheem Sterling (Liverpool), Jack Wilshere (Arsenal).

Aanval: Rickie Lambert (Southampton), Wayne Rooney (Manchester United), Daniel Sturridge (Liverpool), Daniel Welbeck (Manchester United)

Standby: John Ruddy (Norwich City), Jon Flanagan (Liverpool), John Stones (Everton), Michael Carrick (Manchester United), Tom Cleverley (Manchester United), Andy Carroll (West Ham United), Jermain Defoe (Toronto FC, Can)

Italië

Bondscoach Cesare Prandelli maakte 13 mei een dertigkoppige voorselectie bekend. Italië start het WK op 14 juni tegen Engeland.

Doel: Gianluigi Buffon (Juventus), Mattia Perin (Genoa), Antonio Mirante (Parma), Salvatore Sirigu (Paris Saint-Germain, Fra)

Verdediging: Ignazio Abate (AC Milan), Andrea Barzagli (Juventus), Leonardo Bonucci (Juventus), Giorgio Chiellini (Juventus), Matteo Darmian (Torino), Christian Maggio (Napoli), Gabriel Paletta (Parma), Manuel Pasqual (Fiorentina), Andrea Ranocchia (Internazionale), Mattia De Sciglio (AC Milan)

Middenveld: Alberto Aquilani (Fiorentina), Antonio Candreva (Lazio), Claudio Marchisio (Juventus), Riccardo Montolivo (AC Milan), Thiago Motta (Paris Saint Germain, Fra), Marco Parolo (Parma), Andrea Pirlo (Juventus), Romûlo (Hellas Verona), Daniele De Rossi (AS Roma), Marco Verratti (Paris Saint Germain, Fra)

Aanval: Mario Balotelli (AC Milan), Antonio Cassano (Parma), Alessio Cerci (Torino), Mattia Destro (AS Roma), Ciro Immobile (Torino), Lorenzo Insigne (Napoli), Giuseppe Rossi (Fiorentina)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dutchy3010

Poule E

Zwitserland

Bondscoach Ottmar Hitzfeld heeft zijn definitieve WK-selectie op 13 mei bekendgemaakt. Zwitserland start het WK op 15 juni tegen Ecuador.

Keepers: Diego Benaglio (VfL Wolfsburg, Dui), Roman Bürki (Grasshoppers), Yann Sommer (FC Basel)

Verdedigers: Steve von Bergen (BSC Young Boys), Johan Djourou (Hamburger SV, Dui), Michael Lang (Grasshoppers), Stephan Lichtsteiner (Juventus, Ita), Ricardo Rodriguez (VfL Wolfsburg, Dui), Fabian Schär (FC Basel), Philippe Senderos (Valencia, Spa), Reto Ziegler (Sassuolo, Ita)

Middenvelders: Tranquillo Barnetta (Eintracht Frankfurt, Dui), Valon Behrami (Napoli, Ita), Blerim Dzemaili (Napoli, Ita), Gelson Fernandes (SC Freiburg, Dui), Gökhan Inler (Napoli, Ita), Xherdan Shaqiri (Bayern München, Dui), Valentin Stocker (FC Basel), Granit Xhaka (Borussia Mönchengladbach, Dui)

Aanvallers: Josip Drmic (1. FC Nürnberg, Dui), Mario Gavranovic (FC Zürich), Admir Mehmedi (SC Freiburg, Dui), Haris Seferovic (Real Sociedad, Spa)

Standby: Marwin Hitz (FC Augsburg, Dui), Timm Klose (VfL Wolfsburg, Dui), Pirmin Schwegler (Eintracht Frankfurt, Dui), Silvan Widmer (Udinese, Ita), Fabian Frei (FC Basel), Eren Derdiyok (Bayer Leverkusen, Dui)

Ecuador

Bondscoach Reinaldo Rueda maakte op 7 mei zijn dertigkoppige voorselectie bekend. Ecuador start het WK op 15 juni tegen Zwitserland.

Doel: Máximo Banguera (Barcelona SC), Adrián Bone (El Nacional), Alexander Domínguez (LDU Quito)

Verdediging: Gabriel Achilier (Emelec), Walter Ayoví (Pachuca, Mex), Óscar Bagüí (Emelec), Frickson Erazo (Flamengo, Bra), Jorge Guagua (Emelec), Jhon Narvaez (Emelec), Juan Carlos Paredes (Barcelona SC), Cristian Ramírez (Fortuna Düsseldorf, Dui)

Middenveld: Michael Arroyo (Atlante, Mex), Segundo Castillo (Al-Hilal, Sau), Carlos Gruezo (VfB Stuttgart, Dui), Renato Ibarra (Vitesse, Ned), Fidel Martínez (Tijuana, Mex), Ángel Mena (Emelec), Édison Méndez (Santa Fe, Col), Oswaldo Minda (Chivas, Mex), Christian Noboa (Dinamo Moskou, Rus), Pedro Quiñónez (Emelec), João Rojas (Cruz Azul, Mex), Luis Saritama (Barcelona SC), Antonio Valencia (Manchester United, Eng)

Aanval: Jaime Ayoví (Tijuana, Mex), Felipe Caicedo (Al-Jazira, VAE), Jefferson Montero (Morelia, Mex), Cristian Penilla (Barcelona SC), Enner Valencia (Pachuca, Mex), Armando Wila (Universidad Católica).

Frankrijk

Bondscoach Didier Deschamps heeft zijn WK-selectie bekendgemaakt op 13 mei. Frankrijk start het WK op 15 juni tegen Honduras.

Doel: Mickaël Landreau (SC Bastia), Hugo Lloris (Tottenham Hotspur, Eng), Steve Mandanda (Olympique Marseille)

Verdediging: Mathieu Debuchy (Newcastle United, Eng), Lucas Digne (Paris Saint-Germain), Patrice Evra (Manchester United, Eng), Laurent Koscielny (Arsenal, Eng), Eliaquim Mangala (FC Porto, Por), Bacary Sagna (Arsenal, Eng), Mamadou Sakho (Liverpool, Eng), Raphaël Varane (Real Madrid, Spa)

Middenveld: Yohan Cabaye (Paris Saint-Germain), Clément Grenier (Olympique Lyon), Blaise Matuidi (Paris Saint-Germain), Rio Mavuba (Lille), Paul Pogba (Juventus), Moussa Sissoko (Newcastle United, Eng), Mathieu Valbuena (Olympique Marseille)

Aanval: Karim Benzema (Real Madrid, Spa), Olivier Giroud (Arsenal, Eng), Antoine Griezmann (Real Sociedad, Spa), Loïc Rémy (Newcastle United, Eng), Franck Ribéry (Bayern München, Dui)

Standby: Stéphane Ruffier (Saint-Étienne), Loïc Perrin (Saint-Étienne), Benoît Trémoulinas (Saint-Étienne), Maxime Gonalons (Olympique Lyon), Morgan Schneiderlin (Southampton, Eng), Rémy Cabella (Montpellier), Alexandre Lacazette (Olympique Lyon)

Honduras

Bondscoach Luis Fernando Suárez maakte op 6 mei zijn definitieve selectie bekend. Honduras start het WK op 15 juni tegen Frankrijk.

Doel: Donis Escober (Olimpia), Luis López (Real España), Noel Valladares (Olimpia)

Verdediging: Bryan Beckeles (Olimpia), Víctor Bernárdez (San Jose Earthquakes, VSt), Osman Chávez (Qingdao Jonoon, Chn), Maynor Figueroa (Hull City, Eng), Juan Carlos García (Wigan Athletic, Eng), Emilio Izaguirre (Celtic, Scho), Juan Pablo Montes (Motagua), Arnold Peralta (Rangers FC, Scho)

Middenveld: Jorge Claros (Motagua), Marvin Chávez (Colorado Rapids, VSt), Roger Espinoza (Wigan Athletic, Eng), Óscar Boniek García (Houston Dynamo, VSt), Luis Garrido (Olimpia), Mario Martínez (Real España), Andy Najar (Anderlecht, Bel), Wilson Palacios (Stoke City, Eng)

Aanval: Jerry Bengtson (New England Revolution, VSt), Carlos Costly (Real España), Rony Martínez (Real Sociedad), Jerry Palacios (Alajuelense, CRi)

Standby: Yul Arzu (Marathon), Johnny Leveron (Vancouver Whitecaps, Can), Edder Delgado (Real España), Alexander Lopez (Houston Dynamo, VS), Jonathan Mejia (Real Jaen, Spa), Diego Reyes (Marathon), Bryan Rochez (Real España)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dutchy3010

Poule F

Argentinië

Bondscoach Alejandro Sabella maakte op 13 mei zijn dertigkoppige voorselectie bekend. Argentinië start het WK op 15 juni tegen Bosnië-Herzegovina.

Doel: Mariano Andújar (Catania, Ita), Agustín Orión (Boca Juniors), Sergio Romero (AS Monaco, Fra)

Verdediging: José María Basanta (Monterrey, Mex), Hugo Campagnaro (Internazionale, Ita), Martín Demichelis (Manchester City, Eng), Federico Fernández (Napoli, Ita), Ezequiel Garay (Benfica, Por), Lisandro López (Getafe, Spa), Gabriel Mercado (River Plate), Nicolás Otamendi (FC Porto, Por), Marcos Rojo (Sporting Lissabon, Por), Pablo Zabaleta (Manchester City, Eng)

Middenveld: Ricardo álvarez (Internazionale, Ita), Éver Banega (Newell's Old Boys), Lucas Biglia (Lazio, Ita), Augusto Fernández (Celta de Vigo, Spa), Fernando Gago (Boca Juniors), Ángel di María (Real Madrid, Spa), Javier Mascherano (Barcelona, Spa), Enzo Pérez (Benfica, Por), Fabián Rinaudo (Catania, Ita), Maxi Rodríguez (Newell's Old Boys), José Ernesto Sosa (Atlético Madrid, Spa)

Aanval: Sergio Agüero (Manchester City, Eng), Gonzalo Higuaín (Napoli, Ita), Ezequiel Lavezzi (Paris Saint-Germain, Fra), Lionel Messi (Barcelona, Spa), Rodrigo Palacio (Internazionale, Ita), Franco di Santo (Werder Bremen, Dui)

Bosnië-Herzegovina

Bondscoach Safet Susic maakte op 5 mei een dertigkoppige voorselectie bekend. Bosnië-Herzegovina start het WK op 15 juni tegen Argentinië;.

Doel: Asmir Avdukic (FK Borac Banja Luka), Dejan Banduvic (FC Sarajevo), Asmir Begovic (Stoke City, Eng), Jasmin Fejzic (VfR Aalen, Dui)

Verdediging: Muhamed Besic (Ferencvaros, Hon), Ermin Bicakcic (Eintracht Braunschweig, Dui), Sead Kolasinac (Schalke 04, Dui), Mensur Mujdza (SC Freiburg, Dui), Emir Spahic (Bayer Leverkusen, Dui), Toni Sunjic (Zorya Lugansk, Oek), Ognjen Vranjes (Elazigspor, Tur), Avdija Vrsajevic (Hajduk Split, Kro), Ervin Zukanovic (AA Gent, Bel)

Middenveld: Anel Hadzic (Sturm Graz, Oos), Izet Hajrovic (Galatasaray, Tur), Senijad Ibricic (Kayseri Erciyesspor, Tur), Zoran Kvrzic (HNK Rijeka, Kro), Senad Lulic (Lazio, Ita), Haris Medunjanin (Gaziantepspor, Tur), Zvjezdan Misimovic (Guizhou Renhe, Chn), Miralem Pjanic (AS Roma, Ita), Sead Salihovic (1899 Hoffenheim, Dui), Srdjan Stanic (FK Zeljeznicar), Miroslav Stevanovic (Alavés, Spa), Tino-Sven Susic (Hajduk Split, Kro), Edin Visca (Istanbul BB, Tur), Adnan Zahirovic (VfL Bochum, Dui)

Aanval: Edin Dzeko (Manchester City, Eng), Vedad Ibisevic (VfB Stuttgart, Dui), Armin Zec (Genclerbirligi, Tur)

Iran

Bondscoach Carlos Queiroz maakte op 7 mei een dertigkoppige voorselectie bekend. Iran start het WK op 16 juni tegen Nigeria.

Doel: Rahman Ahmadi (Sepahan Esfahan), Ali Beiranvand (Naft Tehran), Daniel Davari (Eintracht Braunschweig, Dui), Alireza Haghighi (Sporting Covilha, Por), Sosha Makani (Foolad Khuzestan)

Verdediging: Ahmad Alnemeh (Naft Tehran), Hashem Beikzadeh (Esteghlal Tehran), Steven Beitashour (Vancouver Whitecaps, Can), Ehsan Hajsafi (Sepahan Esfahan), Khosro Heydari (Esteghlal Tehran), Jalal Hosseini (Persepolis Tehran), Mohammad-Reza Khanzadeh (Zob Ahan Esfahan), Hossein Mahini (Persepolis Tehran), Pejman Montazeri (Umm Salal, Qat), Mehrdad Pooladi (Persepolis Tehran), Amir-Hossein Sadeghi (Esteghlal Tehran)

Middenveld: Ashkan Dejagah (Fulham, Eng), Ghasem Hadadifar (Zob Ahan Esfahan), Reza Haghighi (Persepolis Tehran), Mohammad-Reza Khalatbari (Persepolis Tehran), Javad Nekounam (Kuwait, Kwt), Bakhtiar Rahmani (Foolad Khuzestan), Andranik Teymourian (Esteghlal Tehran), Masoud Shojaei (Las Palmas, Spa)

Aanval: Karim Ansarifard (Tractor Sazi Tabriz), Sardar Azmoun (Rubin Kazan, Rus), Reza Ghoochannejhad (Charlton Athletic, Eng), Alireza Jahanbakhsh (NEC, Ned), Reza Norozi (Naft Tehran), Mehdi Sharifi (Sepahan Esfahan)

Nigeria

Bondscoach Stephen Keshi maakte op 6 mei een dertigkoppige voorselectie bekend. Nigeria start het WK op 16 juni tegen Iran.

Doel: Chigozie Agbim (Gombe United), Daniel Akpeyi (Heartland), Austin Ejide (Hapoel Be'er Sheva, Isr), Vincent Enyeama (Lille, Fra)

Verdediging: Efe Ambrose (Celtic, Sch), Elderson Echiejile (AS Monaco, Fra), Azubuike Egwuekwe (Warri Wolves), Godfrey Oboabona (Rizespor, Tur), Kunle Odunlami (Sunshine Stars), Kenneth Omeruo (Middlesbrough, Eng), Juwon Oshaniwa (Ashdod FC, Isr), Joseph Yobo (Norwich City, Eng)

Middenveld: Ramon Azeez (Almería, Spa), Michael Babatunde (Volyn Lutsk, Oek), Reuben Gabriel (Waasland-Beveren, Bel), Nosa Igiebor (Real Betis, Spa), Sunday Mba (CA Bastia, Fra), John Obi Mikel (Chelsea, Eng), Joel Obi (Parma, Ita), Nnamdi Oduamadi (Varese, Ita), Ogenyi Onazi (Lazio, Ita), Ejike Uzoenyi (Enugu Rangers)

Aanval: Shola Ameobi (Newcastle United, Eng), Emmanuel Emenike (Fenerbahçe, Tur), Victor Moses (Liverpool, Eng), Ahmed Musa (CSKA Moskou, Rus), Victor Obinna Chievo, Ita), Uche Nwofor (SC Heerenveen, Ned), Peter Odemwingie (Stoke City, Eng), Michael Uchebo (Cercle Brugge, Bel)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dutchy3010

Poule G

Duitsland

Bondscoach Joachim Löw maakte op 8 mei zijn dertigkoppige voorselectie bekend. Duitsland start het WK op 16 juni tegen Portugal.

Doel: Manuel Neuer (Bayern München), Roman Weidenfeller (Borussia Dortmund), Ron-Robert Zieler (Hannover 96)

Verdediging: Jérôme Boateng (Bayern München), Erik Durm (Borussia Dortmund), Kevin Grosskreutz (Borussia Dortmund), Benedikt Höwedes (Schalke 04), Mats Hummels (Borussia Dortmund), Marcell Jansen (Hamburger SV), Philipp Lahm (Bayern München), Per Mertesacker (Arsenal, Eng), Shkodran Mustafi (Sampdoria, Ita), Marcel Schmelzer (Borussia Dortmund)

Middenveld: Lars Bender (Bayer Leverkusen), Julian Draxler (Schalke 04), Matthias Ginter (SC Freiburg), Leon Goretzka (Schalke 04), Mario Götze (Bayern München), Sami Khedira (Real Madrid, Spa), Christoph Kramer (Borussia Mönchengladbach) Toni Kroos (Bayern München), Max Meyer (Schalke 04), Mesut Özil (Arsenal, Eng), Marco Reus (Borussia Dortmund), Bastian Schweinsteiger (Bayern München)

Aanval: Miroslav Klose (Lazio, Ita), Thomas Müller (Bayern München), Lukas Podolski (Arsenal, Eng), André Schürrle (Chelsea, Eng), Kevin Volland (1899 Hoffenheim)

Portugal

Bondscoach Paulo Bento heeft zijn WK-selectie ook op 13 mei bekendgemaakt. Portugal start het WK op 16 juni tegen Duitsland.

Doel: Beto (Sevilla, Spa), Eduardo (Sporting Braga), Anthony Lopes (Olympique Lyon, Fra), Rui Patrício (Sporting Lissabon)

Verdediging: Andre Almeida (Benfica), Antunes (Málaga, Spa), Bruno Alves (Fenerbahçe, Tur), Fabio Coentrão (Real Madrid, Spa), Ricardo Costa (Valencia, Spa), Neto (Zenit Sint-Petersburg, Rus, Joao Pereira (Valencia, Spa), Pepe (Real Madrid, Spa), Rolando (Internazionale, Ita)

Middenveld: Ruben Amorim (Benfica), William Carvalho (Sporting Lissabon), Andre Gomes (Benfica), Joao Mario (Vitoria Guimaraes), Raul Meireles (Fenerbahçe, Tur), Joao Moutinho (AS Monaco, Fra), Miguel Veloso (Dinamo Kiev, Oek)

Aanval: Hugo Almeida (Besiktas, Tur), Ivan Cavaleiro (Benfica), Eder (Sporting Braga), Nani (Manchester United, Eng), Helder Postiga (Lazio, Ita), Rafa (Sporting Braga), Ricardo Quaresma (FC Porto), Cristiano Ronaldo (Real Madrid, Spa), Silvestre Varela (FC Porto), Vieirinha (VfL Wolfsburg, Dui)

Ghana

Bondscoach Akwasi Appiah maakte op 12 mei zijn dertigkoppige voorselectie bekend. Ghana start het WK op 16 juni tegen de Verenigde Staten.

Doel: Stephen Adams (Aduna Stars) , Fatau Dauda (Orlando Pirates, ZAf), Adam Kwarasey (Strømsgodset IF, Noo)

Verdediging: Harrison Afful (Espérance, Tun), Jerry Akaminko (Eskisehirspor, Tur), John Boye (Stade Rennes, Fra), Samuel Inkoom (Platanias, Gri), Jonathan Mensah (Évian TG, Fra), Daniel Opare (Standard Luik, Bel), Jeffrey Schlupp (Leicester City, Eng), Rashid Sumaila (Mamelodi Sundowns, ZAf)

Middenveld: Afriyie Acquah (Parma , Ita), Albert Adomah (Middlesbrough, Eng), Emmanuel Agyemang-Badu (Udinese, Ita), Kwadwo Asamoah (Juventus, Ita), Christian Atsu (Vitesse, Ned), André Ayew (Olympique Marseille, Fra), Kevin-Prince Boateng (Schalke 04, Dui), Michael Essien (AC Milan, Ita), Wakaso Mubarak (Rubin Kazan, Rus), Sulley Muntari (AC Milan, Ita), Mohammed Rabiu (Kuban Krasnodar, Rus)

Aanval: David Accam (Helsingborgs IF, Zwe), Jordan Ayew (FC Sochaux, Fra), Asamoah Gyan (Al Ain, Sau), Abdul Majeed Waris (Valenciennes, Fra)

Verenigde Staten

Bondscoach Jürgen Klinsmann maakte op 12 mei zijn dertigkoppige voorselectie bekend. De Verenigde Staten starten het WK op 16 juni tegen Ghana.

Doel: Brad Guzan (Aston Villa, Eng), Tim Howard (Everton, Eng), Nick Rimando (Real Salt Lake)

Verdediging: DaMarcus Beasley (Puebla, Mex), Matt Besler (Sporting Kansas City), John Brooks (Hertha BSC, Dui), Geoff Cameron (Stoke City, Eng), Timmy Chandler (1. FC Nürnberg, Di), Brad Evans (Seattle Sounders), Omar Gonzalez (LA Galaxy), Clarence Goodson (San Jose Earthquakes), Fabian Johnson (1899 Hoffenheim, Dui), Michael Parkhurst (Columbus Crew), DeAndre Yedlin (Seattle Sounders)

Middenveld: Kyle Beckerman (Real Salt Lake), Alejandro Bedoya (FC Nantes, Fra), Michael Bradley (Toronto FC, Can), Joe Corona (Tijuana, Mex), Brad Davis (Houston Dynamo), Mikkel Diskerud (Rosenborg BK, Noo), Maurice Edu (Philadelphia Union), Julian Green (Bayern München, Dui), Jermaine Jones (Besiktas, Tur), Graham Zusi (Sporting Kansas City)

Aanval: Jozy Altidore (Sunderland, Eng), Terrence Boyd (Rapid Wien, Oos), Clint Dempsey (Seattle Sounders FC), Landon Donovan (LA Galaxy), Aron Jóhannsson (AZ, Ned), Chris Wondolowski (San Jose Earthquakes)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dutchy3010

Poule H

België

Bondscoach Marc Wilmots maakte op 13 mei een 24-koppige voorselectie bekend. België start het WK op 17 juni tegen Algerije.

Doel: Koen Casteels (1899 Hoffenheim, Dui), Thibaut Courtois (Atlético Madrid, Spa), Simon Mignolet (Liverpool, Eng), Silvio Proto (Anderlecht)

Verdediging: Toby Alderweireld (Atlético Madrid, Spa), Laurent Ciman (Standard Luik), Vincent Kompany (Manchester City, Eng), Nicolas Lombaerts (Zenit Sint-Petersburg, Rus), Daniel Van Buyten (Bayern München, Dui), Anthony Vanden Borre (Anderlecht), Thomas Vermaelen (Arsenal, Eng), Jan Vertonghen (Tottenham Hotspur, Eng)

Middenveld: Nacer Chadli (Tottenham Hotspur, Eng), Kevin De Bruyne (VfL Wolfsburg, Dui), Steven Defour (FC Porto, Por), Moussa Dembélé (Tottenham Hotspur, Eng), Marouane Fellaini (Manchester United, Eng), Axel Witsel (Zenit Sint-Petersburg, Rus)

Aanval: Eden Hazard (Chelsea, Eng), Adnan Januzaj (Manchester United, Eng), Romelu Lukaku (Everton, Eng), Dries Mertens (Napoli, Ita), Kevin Mirallas (Everton, Eng), Divock Origi (Lille, Fra)

Standby: Guillaume Gillet (Anderlecht), Sébastien Pocognoli (Hannover 96, Dui), Jelle Van Damme (Standard Luik), Thorgan Hazard (SV Zulte Waregem), Radja Nainggolan (AS Roma, Ita), Michy Batshuayi (Standard Luik)

Algerije

Bondscoach Vahid Halilhodzic maakte op 12 mei zijn dertigkoppige voorselectie bekend. Algerije start het WK op 17 juni tegen België.

Doel: Azzedine Doukha (USM El Harrach), Raïs M'Bolhi (CSKA Sofia, Bul), Cédric Si Mohamed (CS Constantine), Mohamed Zemmamouche (USM Alger)

Verdediging: Essaïd Belkalem (Watford, Eng), Madjid Bougherra (Lekhwiya, Qat), Liassine Cadamuro-Bentaïba (Real Mallorca, Spa), Faouzi Ghoulam (Napoli, Ita), Rafik Halliche (Académica Coimbra, Por), Nacereddine Khoualed (USM Alger), Aïssa Mandi (Stade Reims, Fra), Carl Medjani (Valenciennes, Fra), Djamel Mesbah (Livorno, Ita), Mehdi Mostefa (AC Ajaccio, Fra)

Middenveld: Nabil Bentaleb (Tottenham Hotspur, Eng), Ryad Boudebouz (SC Bastia, Fra), Yacine Brahimi (Granada, Spa), Abdelmoumene Djabou (Club Africain, Tun), Sofiane Feghouli (Valencia, Spa), Adlène Guedioura (Crystal Palace, Eng), Foued Kadir (Stade Rennes, Fra), Amir Karaoui (ES Sétif), Mehdi Lacen (Getafe, Spa), Riyad Mahrez (Leicester City, Eng), Saphir Taïder (Internazionale, Ita), Hassan Yebda (Udinese, Ita)

Aanval: Rafik Djebbour (Nottingham Forest, Eng), Nabil Ghilas (FC Porto, Por), Islam Slimani (Sporting Lissabon, Por), El Arbi Hillel Soudani (Dinamo Zagreb, Kro)

Rusland

Bondscoach Fabio Capello maakte op 12 mei zijn dertigkoppige voorselectie bekend. Rusland start het WK op 17 juni tegen Zuid-Korea.

Doel: Igor Akinfeev (CSKA Moskou), Yuri Lodygin (Zenit Sint-Petersburg), Sergei Ryzhikov (Rubin Kazan)

Verdediging: Aleksandr Anyukov (Zenit Sint-Petersburg), Aleksei Berezutskiy, Vasili Berezutskiy, Vladimir Granat (Dinamo Moskou), Sergei Ignashevich (CSKA Moskou), Dmitri Kombarov (Spartak Moskou), Aleksei Kozlov (Dinamo Moskou), Georgi Schennikov (CSKA Moskou), Andrei Semyonov (Terek Grozny), Andrei Yeshchenko (FC Anzhi)

Middenveld: Igor Denisov (Dinamo Moskou), Alan Dzagoev (CSKA Moskou), Viktor Fayzulin (Zenit Sint-Petersburg), Yuri Gazinskiy (FK Krasnodar), Denis Glushakov (Spartak Moskou), Pavel Mogilevets (Rubin Kazan), Oleg Shatov (Zenit Sint-Petersburg), Roman Shirokov (FK Krasnodar), Yuri Zhirkov (Dinamo Moskou)

Aanval: Vladimir Bystrov (FC Anzhi), Artem Dzyuba (FK Rostov), Aleksei Ionov (Dinamo Moskou), Maxim Kanunnikov (Amkar Perm), Aleksandr Kerzhakov (Zenit Sint-Petersburg), Aleksandr Kokorin (Dinamo Moskou), Pavel Pogrebnyak (Reading, Eng), Alexander Samedov (Lokomotiv Moskou)

Zuid-Korea

Bondscoach Myung-Bo Hong maakte op 8 mei zijn definitieve selectie bekend. Zuid-Korea start het WK op 17 juni tegen Rusland.

Doel: Sung-Ryong Jung (Suwon Bluewings), Seung-Gyu Kim (Ulsan Hyundai), Bum-Young Lee (Busan I'Park)

Verdediging: Jeong-Ho Hong (FC Augsburg, Dui), Seok-Ho Hwang (Sanfrecce Hiroshima, Jap), Chang-Soo Kim (Kashiwa Reysol, Jap), Jin-Su Kim (Albirex Niigata, Jap), Young-Gwon Kim (Guangzhou Evergrande, Chn), Tae-Hwi Kwak (Al Hilal, Sau), Yong Lee (Ulsan Hyundai), Suk-Young Yun (Queens Park Rangers, Eng)

Middenveld: Dae-Sung Ha (Beijing Guoan, Chn), Kook-Young Han (Kashiwa Reysol, Jap), Sung-Yueng Ki (Sunderland, Eng), Bo-Kyung Kim (Cardiff City, Eng), Chung-Yong Lee (Bolton Wanderers, Eng), Jong-Woo Park (Guangzhou R&F, Chn), Heung-Min Son (Bayer Leverkusen, Dui)

Aanval: Shin-Wook Kim (Ulsan Hyundai), Ja-Cheol Koo (FSV Mainz 05, Dui), Keun-Ho Lee (Sangju Sangmu), Chu-Young Park (Watford, Eng), Dong-Won Ji (FC Augsburg, Dui)

Standby: Jin-Hyeon Kim (Cerezo Osaka, Jap), Kee-Hee Kim (Jeonbok HM), Joo-Ho Park (FSV Mainz 05, Dui), Hyun-Soo Jang (Guangzhou R&F, Chn), Min-Woo Kim (Sagan Tosu, Jap), Myung-Joo Lee (Pohang Steelers), Tae-Hee Nam (Lekhwiya, Qat)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...